Podczas webinarium rozprawimy się z najczęstszymi mitami i stereotypami dotyczącymi komunikacji alternatywnej i wspomagającej.

Agenda

Czy AAC jest tylko dla osób niemówiących? Czy jest „ostatnią deską” ratunku? A co z mówieniem? Webinarium „AAC – mity i fakty” dostarczy odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące komunikacji alternatywnej i wspomagającej w oparciu o praktykę i wiedzę naukową. Podczas spotkania przewidziany jest również czas na zadawanie pytań

Ewa Grzelak

Logopeda, terapeuta AAC, szkoleniowec MÓWika, terapeuta metody PROMPT, SCERTS, glottodydaktyk. W praktyce logopedycznej bazuje na wspomaganiu mówienia za pomocą komunikacji wspomagającej AAC. Ciągle pogłębia swoją wiedzę, ze szczególnym naciskiem na metody pracy ucznia z autyzmem i innymi zaburzeniami komunikowania się. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się prowadząc swoje strony internetowe facebook.com/aacinfopl, apraksja.pl oraz spotkania, prelekcje i szkolenia dla rodziców i specjalistów. Prywatnie mama dwunastoletniego Huberta, chłopca z autyzmem i apraksją mowy, użytkownika AAC.

Materiały

Ładowanie...