AAC w pigułce. Sesja pytań i odpowiedzi.

Podczas webinaru, nasza specjalistka, Paulina Rutka odpowie na nadesłane pytania oraz na pytania pojawiające się w trakcie spotkania.

Opis

Spotkanie obejmuje szeroko pojętą tematykę AAC, bowiem agendę spotkania stworzą pytania, które od Was otrzymamy. Nasza specjalistka wypełni czas podczas webinaru konkretnymi i rzeczowymi odpowiedziami. Jak zwykle będzie niezwykle profesjonalnie i merytorycznie!

Prosimy o przesyłanie pytań drogą mailową: kontakt@akademialogopedy.pl

Podczas webinaru dodatkowo będzie można zadawać pytania naszej specjalistce.

Na zakończenie spotkania opowiemy o kompleksowym szkoleniu online z tematyki AAC – komunikacja wspomagająca i alternatywna krok po kroku.   

Data

04.04.2024, godz. 21:00

Paulina Rutka

socjolożka, logopedka i psycholog, praktyk AAC, terapeuta wspomagający komunikację z wykorzystaniem metod PODD oraz PROMPT, co umożliwia łączenie AAC ze wspomaganiem mówienia. Prowadzi Fundację generAACja – organizację propagującą w Polsce wiedzę o wspomagających i alternatywnych sposobach porozumiewania się. Prowadzi szkolenia i superwizje dla terapeutów, pisze artykuły na temat AAC, wspiera rodziny w ich drodze budowania komunikacji. Pracuje przede wszystkim z dziećmi i młodzieżą w spektrum autyzmu (ASD), z zespołami genetycznymi, apraksją mowy, afazją, porażeniem mózgowym czy korowymi zaburzeniami widzenia (CVI).