Odpowiem na wszystkie pytania dotyczące przesiewowych badań logopedycznych.

Agenda

Powoli zbliża się wrzesień, czas wytężonej pracy dla wszystkich logopedów pracujących w przedszkolach i szkołach, a mianowicie przesiewowe badania logopedyczne. Dla części z Was będzie to pierwsza próba zmierzenia się z tym tematem, a część z Was być może zastanawia się jak ugryźć ten temat w tym roku i jak przeprowadzić badania w sposób bardziej efektywny, zgromadzić wszystkie niezbędne dokumenty.

Jeśli towarzyszą Wam takie przemyślenia to serdecznie zapraszamy na webinar poświęcony przesiewowym badaniom logopedycznym.

Najbliższe spotkanie zrealizujemy w formie Q&A, więc będzie okazja, żeby zadać pytania, które Was
nurtują, podzielić się swoimi przemyśleniami i wspólnie poszukać rozwiązań trudnych sytuacji.
Chcielibyśmy, aby był to dla Was jak najbardziej efektywny czas, dlatego zachęcamy do nadsyłania
pytań na które poszukujecie odpowiedzi. Na wszystkie postaramy się odpowiedzieć. Koniecznie
bądźcie z nami, bo przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek.

31.08.2021 o godz. 21:00

Polecamy zobaczyć webinar dotyczący przesiewowych badań logopedycznych, który odbył się rok temu:

Wszystko o przesiewowych badaniach logopedycznych

i zapoznać się z opisem kursu Przesiewowe badania logopedyczne, gdzie można zobaczyć jego krótki fragment i przeczytać recenzję dr Iwony Michalak-Widery.


Joanna Ćwiklińska

surdologopeda, pedagog specjalny. Pracuje w Międzynarodowej Szkole Europejskiej w Warszawie, gdzie zajmuje się diagnozą i terapią logopedyczną dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Przez ponad 12 lat związana z Kliniką Rehabilitacji w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu. Uczestniczka licznych szkoleń oraz konferencji o tematyce logopedycznej, współautorka publikacji naukowych z dziedziny surdologopedii. Autorka kursu on-line „Przesiewowe badania logopedyczne