Terapia miofunkcjonalna a zaburzenia artykulacyjne.

Wykorzystanie terapii miofunkcjonalnej w dyslalii. Dlaczego nie zawsze? Czy na pewno się nie da? Jak skorzystać z uroków dźwięku i sprawić, żeby wilk był syty i owca cała

Data

27.02.2024, godz. 21:00

Uwaga

Po webinarze otworzymy moliwość dołączenia do kolejnej edycji kursu on-line „Diagnoza i terapia miofunkcjonalna„. Kurs składa się z 16 modułów, od podstawowych informacji do bardzo zaawansowanych. Będziesz czuł/czuła się pewnie podczas prowadzenia diagnozy oraz terapii logopedycznej. Będziesz wiedział/wiedziała jak postępować przed potencjalnym zabiegiem podcięcia wędzidełka języka, jak również po nim. Oczywiście terapia miofunkcjonalna nie składa się wyłącznie z obszaru pracy związanej z wędzidełkiem! Znajdziesz tutaj mnóstwo wiedzy teoretycznej, ale także praktycznej! Ola poprowadzi Cię krok po kroku! W kursie znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o diagnozie i terapii miofunkcjonalnej. Tę wiedzę powinien posiąść każdy logopeda! Przypominam, że kurs jest oceniany i recenzowany przez niezastąpioną w tej dziedzinie dr Mirę Rządzką. Nie może Cię zabraknąć!

Aleksandra Rosińska

Neurologopeda, logopeda, specjalista wczesnej interwencji logopedycznej, terapeuta miofunkcjonalny i terapeuta ręki, a także instruktor jogi dla dzieci.