Rozszerzenie kursu online „Diagnoza i terapia miofunkcjonalna” o część praktyczną. Szkolenie stacjonarne.

Poznaj techniki manualnego wsparcia pacjenta w zakresie funkcji kompleksu orofacjalnego. Szkolenie tylko dla uczestników kursu online "Diagnoza i terapia miofunkcjonalna"! Liczba miejsc ograniczona!

Grupa docelowa

Uczestnicy kursu online „Diagnoza i terapia miofunkcjonalna”.

Bezwzględnym warunkiem uczestnictwa w szkoleniu stacjonarnym jest przerobienie 100% kursu online „Diagnoza i terapia miofunkcjonalna”! Prosimy, aby każda osoba miała przygotowany do wglądu certyfikat ukończenia. Szkolenie stacjonarne jest w pełni praktyczne i nie możemy poświęcać czasu na teoretyczne kwestie, które zawarte są w kursie.

Grupy 20 osobowe.

Program

 1. Anatomia głowy i szyi palpacyjnie
 2. Techniki manualnego wsparcia pacjenta w zakresie funkcji:
  • warg,
  • policzków,
  • języka,
  • stabilizacji i ruchomości żuchwy.
 3. Manualne przygotowanie do zabiegu korekty wędzidełka języka w różnych typach wędzidełek
 4. Opieka pozabiegowa nad pacjentem
 5. Manualne techniki wspierające oddychanie

Terminy (jeden do wyboru)

 • 23.03.2024 (sobota) – Brak miejsc – Zapisz się na listę rezerową
 • 24.03.2024 (niedziela). Rejestracja

Uwaga! W przypadku Braku wolnych miejsc napisz na kontakt@akademialogopedy.pl aby zapisać się na listę rezerwową. Przed każdym szkoleniem zwalniają się miejsca.

Szkolenie odbywa się w godzinach: 9:00 – 15:00

Koszt

500 zł

Zasady dotyczące płatności i zwrotów

 • maksymalnie 10 dni przed szkoleniem prosimy o uregulowanie płatności
 • do 7 dni przed szkoleniem przysługuje zwrot całości wpłaconej kwoty.
 • w tygodniu w którym odbywa się szkolenie nie przysługuje zwrot wpłaconej kwoty, ale mamy listy rezerwowe i pomagamy znaleźć „zastępstwo” wśród osób zapisanych na listę rezerwową.

Miejsce szkolenia

Kampus SGGW. Budynek Ikar (parter) Nowoursynowska 161, 02-787 Warszawa. Zobacz wskazówki jak trafić: TUTAJ

JAKIE KORZYŚCI OSIĄGNIESZ POPRZEZ SZKOLENIE?

 • Poszerzysz wiedzę zawartą w kursie online o czysto praktyczne elementy, które zaprezentuje na Tobie sama Ola Rosińska.
 • Nauczysz się palpacyjnie badać pacjenta, poznając anatomię głowy i szyi w grupie z innymi specjalistami.
 • Poznasz techniki manualnego wsparcia pacjenta w zakresie funkcji obszaru orofacjalnego, ćwicząc z grupą logopedów.
 • Zdobędziesz praktyczną umiejętność przygotowywania do zabiegu korekty wędzidełka oraz kompetencje wsparcia pozabiegowego.
 • Nauczysz się stosować manualne techniki wspierające oddychanie w terapii u swoich pacjentów.
 • UWAGA! Na szkoleniu stacjonarnym nie będą powielane treści z kursu online, będzie to jego rozszerzenie, dzięki czemu nie tracisz czasu na powtórkę z teorii, tylko przechodzisz do praktyki! ? <3

Aleksandra Rosińska

prowadząca szkolenie

Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym-logopedą po warszawskim APSie, neurologopedą, terapeutą wczesnej interwencji logopedycznej, językoznawcą, nauczycielem polskiego jako obcego, terapeutą miofunkcjonalnym i terapeutą ręki, raczkującym terapeutą szeroko pojętego karmienia/jedzenia, instruktorem jogi dla dzieci. 

W ciągu 13 lat pracy mam i miałam przyjemność pracować z dziećmi neurotypowymi (dyslalie, APD, jąkające się i in.), z ORM, afazją rozwojową, dyzartrią, dysfagią, apraksją, z ASD, FAS, MPDz, MW, ZD i innymi zespołami genetycznymi, od maluszków do młodszej młodzieży.

Przygotowuję swoje materiały do pracy (którymi również dzielę się na swojej stronie na fb), szkolę się nieustannie, uczę namiętnie i z pasją. Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nie wiem i to jest fantastyczne!

Prywatnie jestem żoną małżona założyciela Grupa wsparcia mężów logopedek i ojca Syrenki Warszawskie oraz podwójną matką.


CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Potrzebuję fakturę. Czy ją dostanę?

Pewnie. Automatycznie, zaraz po opłaceniu zamówienia zostanie przesłana faktura emailem. Ten kurs możesz “wrzucić w koszty”. 

Chciałabym dołączyć do kursu, ale płatnikiem będzie mój pracodawca a on potrzebuje faktury proforma, czy jest taka możliwość?

Tak. Proszę zrobić zamówienie, wybrać formę płatność: przelew tradycyjny, a w uwagach wpisać dane pracodawcy i prośbę o proformę. Wystawimy ją ręcznie i wyślemy emailem.

Co zrobić w przypadku problemów lub niejasności?

Napisz do mnie na adres email: kontakt@akademialogopedy.pl