Szkolenie stacjonarne to Twoja szansa na pogłębienie wiedzy zdobytej podczas kursu online. Ola Rosińska, doświadczona specjalistka, zaprezentuje Ci praktyczne aspekty terapii, które pozwolą Ci jeszcze skuteczniej wspierać swoich pacjentów.
Podczas szkolenia nauczysz się:
- Palpacji i anatomii: Dzięki pracy w grupie zdobędziesz umiejętność dokładnego badania pacjenta, poznając szczegółowo anatomię głowy i szyi.
- Technik manualnych: Opanujesz techniki manualnego wsparcia pacjenta w obszarze orofacjalnym.
- Przygotowania do zabiegów: Zdobędziesz praktyczne kompetencje związane z przygotowaniem pacjenta do zabiegu korekty wędzidełka oraz zapewnieniem odpowiedniego wsparcia po zabiegu.
- Wspierania oddychania: Nauczysz się stosować manualne techniki, które ułatwią oddychanie Twoim pacjentom.
UWAGA! Na szkoleniu stacjonarnym nie będą powielane treści z kursu online, będzie to jego rozszerzenie!
Bezwzględnym warunkiem uczestnictwa w szkoleniu stacjonarnym jest przerobienie 100% kursu online „Diagnoza i terapia miofunkcjonalna”! Prosimy, aby każda osoba miała przygotowany do wglądu certyfikat ukończenia. Szkolenie stacjonarne jest w pełni praktyczne i nie możemy poświęcać czasu na teoretyczne kwestie, które zawarte są w kursie.

Grupa docelowa: Uczestnicy kursu online „Diagnoza i terapia miofunkcjonalna”. Grupy na szkolenie są 20 osobowe.

Terminy (jeden do wyboru):
12.04.2025 (sobota) – 1 miejsce dostępne!
Kupuję szkolenie!13.04.2025 (niedziela) – 3 miejsca dostępne!
Kupuję szkolenie!Szkolenie odbywa się w godzinach: 9:00 – 15:00

Lista rezerwowa: W przypadku braku wolnych miejsc napisz na kontakt@akademialogopedy.pl aby zapisać się na listę rezerwową. Przed każdym szkoleniem zwalniają się miejsca.

Sala szkoleniowa CENTRUM WIEDZY PRAKTYCZNEJ, ul. Romera 10, 02-776 Warszawa
Wskazówki dojazdu

Cena szkolenia: 550 zł
Program
- Anatomia głowy i szyi palpacyjnie
- Techniki manualnego wsparcia pacjenta w zakresie funkcji:
- warg,
- policzków,
- języka,
- stabilizacji i ruchomości żuchwy.
- Manualne przygotowanie do zabiegu korekty wędzidełka języka w różnych typach wędzidełek
- Opieka pozabiegowa nad pacjentem
- Manualne techniki wspierające oddychanie




Zasady dotyczące płatności i zwrotów
- Maksymalnie 30 dni przed szkoleniem prosimy o uregulowanie płatności. Jeśli płatność nie zostanie odnotowana, kontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia obecności na szkoleniu.
- Jeśli płatność nie zostanie odnotowana na 3 dni po kontakcie z przypomnieniem o płatności – zostają Państwo wypisani z kursu i Państwa miejsce zajmuje osoba z listy rezerwowej.
- Przy rezygnacji ze szkolenia:
- w terminie do 30 dni kalendarzowych przed szkoleniem – przysługuje zwrot całości wpłaconej kwoty,
- w terminie do 21 dni kalendarzowych przed szkoleniem – przysługuje zwrot 50% wpłaconej kwoty,
- w terminie krótszym niż 21 dni kalendarzowych przed szkoleniem – nie przysługuje zwrot kosztów.
- W przypadku rezygnacji z kursu – prowadzimy listy rezerwowe na dane szkolenie i pomagamy znaleźć „zastępstwo” wśród osób zapisanych na listę rezerwową. Jeśli zastępstwo się znajdzie – zwracamy pełen koszt szkolenia – niezależnie ile dni przed szkoleniem została zgłoszona nieobecność. Jeśli zastępstwa nie znajdziemy – obowiązują zasady wymienione powyżej.
- Istnieje opcja płatności ratalnej – ostatnia rata za szkolenie powinna zostać zapłacona nie później niż na 30 dni przed szkoleniem.
- W przypadku niewystarczającej liczby zgłoszeń, Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia. Wszelkie dokonane wpłaty zostaną w pełni zwrócone w terminie 14 dni od momentu poinformowania o odwołaniu.
Kupując szkolenie Uczestnik zaświadcza, że zapoznał się z powyższymi zasadami i zgadza się z nimi.

Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym-logopedą po warszawskim APSie, neurologopedą, terapeutą wczesnej interwencji logopedycznej, językoznawcą, nauczycielem polskiego jako obcego, terapeutą miofunkcjonalnym i terapeutą ręki, raczkującym terapeutą szeroko pojętego karmienia/jedzenia, instruktorem jogi dla dzieci.
W ciągu 13 lat pracy mam i miałam przyjemność pracować z dziećmi neurotypowymi (dyslalie, APD, jąkające się i in.), z ORM, afazją rozwojową, dyzartrią, dysfagią, apraksją, z ASD, FAS, MPDz, MW, ZD i innymi zespołami genetycznymi, od maluszków do młodszej młodzieży.
Przygotowuję swoje materiały do pracy (którymi również dzielę się na swojej stronie na fb), szkolę się nieustannie, uczę namiętnie i z pasją. Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nie wiem i to jest fantastyczne!
Prywatnie jestem żoną małżona założyciela Grupa wsparcia mężów logopedek i ojca Syrenki Warszawskie oraz podwójną matką.